Bytový textil SCANquilt… styl mého domova

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Česká značka SCANquilt funguje na českém a slovenském trhu úspěšně již 28 let. Jako vůbec první začala na český trh dodávat nealergenní přikrývky z dutého vlákna a přes ne vždy jednoduché začátky dnes představuje úspěšnou firmu s vlastní sítí padesáti prodejen v ČR a deseti na Slovensku.

Původním záměrem SCANquilt bylo dodávat zboží obchodním domům, hotelům a velkoobchodním partnerům, kteří dále zásobovali menší prodejny bytového textilu. Ale pak se situace změnila, chtěli jsme se stát dodavatelem koncovému spotřebiteli, být tak s ním v užším kontaktu a znát jeho přání a potřeby.

 

 

Sortiment firmy se od jejích počátků značně rozrostl. Lze v něm najít přikrývky různých úprav a hřejivostí, polštáře rozmanitých tvarů, prostěradla a povlečení v desítkách barev a stovkách vzorů, elegantní dekorativní polštářky, plédy, ručníky, utěrky, ubrusy, prostírání.

Interiér prodejny SCANquilt

 

Mezi nejžádanější patří povlečení z dlouhovlákné česané bavlny, která jsou jemná a hebká na dotyk. Nežehlivá povlečení řady Satén Plus jsou velmi oblíbená, protože jsou hladká a krásně na nich vynikne potištěný vzor.

Povlečení Satén Plus

 

Jsou zákazníci, kteří preferují jednobarevné povlečení a volí čistě bílý bavlněný satén nebo damaškové vytkávané vzory v pastelových odstínech typu Elegant a Exclusive. Nově v kolekci nabízíme kromě stoprocentní bavlny i kombinaci s lyocellovým vláknem značkové úpravy Tencel, které je jemné, hebké a navíc má přirozenou termoregulační schopnost, takže v zimě příjemně hřeje, v létě vyvolává chladivý efekt, navíc výborně absorbuje během spánku nadbytečnou vlhkost. V naší kolekci jde o povlečení Exclusive Plus v jednobarevném provedení a v potisku řada Satén Design Tencel. Dosud nejžádanějším v poslední době je ale úpletové povlečení mako Jersey, které je splývavé, hebké a stejně příjemné jako jemné noční prádlo. Obecně většina zákazníků preferuje povlečení z kvalitní bavlny, která je po tisku a finální úpravě příjemná na dotyk, a teprve pak vybírá vzor a barvu.

Povlečení Satén Design Tencel

 

Zajímavé jsou také přikrývky a polštáře Exclusive Lyocell, kde výplň ve směsi lyocelu a dutého vlákna a povrchová tkanina ze 100% lyocelu dávají užitným vlastnostem novou dimenzi, pokud jde o komfortní spaní. Lyocellové vlákno značky Tencel, které se získává z eukalyptového dřeva má přirozené antibakteriální účinky a termoregulační vlastnosti.

Polštář Exclusive Lyocell

 

„Naší snahou je, aby si náš náročný zákazník z nákupu odnesl nejen ložní prádlo, ale i příjemný pocit z obsluhy, která se mu věnovala, aby si nakupování užil a aby odcházel s pocitem radosti, že si svůj domov vylepší, že se mu bude lépe usínat, že si jej osvěží drobnými doplňky. Máme velkou radost, že se za 28 let fungování značky okruh našich stálých zákazníků stále rozšiřuje a hlavní je, že nás jako tým tato práce stále baví…”

Ivana Šachová, majitelka a jednatelka

 

Více se dozvíte na e-shopu www.scanquilt.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top