Central Group pořádá charitativní galavečer, Nadačnímu fondu pro zdraví dětí předá šek na milion korun

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby Central Group pořádá ve čtvrtek 2. března charitativní galavečer v Obecním domě. Celá výše vstupného jde na účet Nadačního fondu pro zdraví dětí, který společnost založila ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí.

f99f2d6f-39c5-42f4-b53b-12fd76dee7aa

Nadační fond letos slaví 10. výročí svého vzniku. Za tu dobu rozdělil mnohamilionové částky na více než stovku projektů. Hlavním posláním Nadačního fondu pro zdraví dětí je podpora výzkumu a vzdělávání v oblasti péče o zdraví matek a jejich dětí. K zavádění světových poznatků do praxe u nás přispívá zejména účast českých lékařů na odborných kongresech, konferencích a stážích v zahraničí. Prostředky z veřejných zdrojů jsou pro účely výzkumu a vzdělávání v oblasti zdravotnictví u nás bohužel velmi omezené, proto je finanční podpora ze soukromých zdrojů klíčová. Kromě podpory výzkumu a vzdělávání nadační fond pomáhá také při financování potřebného přístrojového vybavení těch zdravotnických zařízení, která péči o matky a děti zajišťují.

IMG_9392

Cílem velkého charitativního galavečera s bohatým programem je právě získání prostředků pro plnění cílů nadačního fondu. Na akci vystoupí operní pěvkyně Eva Urbanová a houslový virtuos Václav Hudeček. K tanci a poslechu bude hrát Dvořák Symphony Orchestra, pro vyznavače latinskoamerických rytmů pak Carisma Musica Latina. Po celý večer bude k dispozici bohatý gurmánský raut a degustace evropských vín. Přítomné hosty celým večerem provede herec a moderátor Marek Vašut.

V letošním roce slaví Central Group již 23 let na českém trhu a pořádáním každoročních charitativních akcí se plně hlásí ke své společenské odpovědnosti. „Nadační fond pro zdraví dětí, který naše společnost založila a již deset let ho podporuje, financoval více než stovku konkrétních výzkumných a vzdělávacích projektů,“ poznamenal šéf Central Group Dušan Kunovský a dodal, že „prestižní společenské akce, jakou je právě tento galavečer, jsou pro charitu a související fundraising velkým přínosem a Central Group chce jejich prostřednictvím pomáhat i v budoucnu.“ Firma bude i letos stejně jako v minulých letech garantovat Nadačnímu fondu pro zdraví dětí příjem ve výši jednoho milionu korun.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top