Co na vás může prozradit kabelka?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zeptejte se muže, čemu v životě nerozumí. Pravděpodobně vyjmenuje mnoho věcí. Některé se budou bezesporu týkat žen. A nebude jich málo. Muže zaráží doba času, který dokáže strávit žena před šatníkem, aby dala dohromady dokonalý outfit.

Pánové nepochopí ale ani ženské půlhodinové prohrabování se v kabelce. Proč tam máme tolik věcí? Korektor bez víčka, uzávěr totiž leží někde pod rukavicemi. Tři rtěnky, parfém, pár tužek a zápisník. Telefon a klíče se zase dostaly k sobě. Když už nosíme tolik věcí s sebou, proč si je nesrovnáme? Vždyť kabelky mají obvykle tolik kapes. To je to tak těžké? U někoho však úklid nepřipadá v úvahu, v nepořádku máme totiž systém.

Patříte k těm, které muži nechápou? Přečtěte si, co o vás vypovídá (ne)pořádek ve vaší tašce.

Taška plná až po okraj

Ať už do ruky vezmete tašku jakékoliv velikosti, vždy máte problém s tím, že je úplně přeplněná? Pak jste osobou, která potřebuje mít vždycky všechno při ruce. Umíte si poradit v každé situaci. Ženy s po okraj naplněnými taškami obvykle řeší své povinnosti včas. Váží si nejen všech svých věcí, které berou v kabelce na výlety, ale taky veškerých maličkostí, které jim v životě dělají radost.

Taška plná nepořádku

Jedna věc je mít v kabelce hodně věcí, jiná zase mít v kabelce nepořádek. A když už tak velký! Když se prodíráte kabelkou, narážíte na použité papírové kapesníky, poházené propisky, použité jízdenky na MHD a různé účtenky? Možná jste mírně chaotickým člověkem. Ale nezoufejte a zapamatujte si, že u lidí, pro které je typický nepořádek, panuje obvykle dobrá nálada. Ženy s takovýmto obsahem kabelky si užívají života, jak to jen jde. A kdo ví, možná jste jen dost slušná na to, abyste nepohazovala použité jízdenky nebo kapesníčky na ulici, když zrovna nikde není odpadkový koš.

 

Kabelka plná malovátek

Máte ve své tašce spousty líčidel, které možná za daný den ani nepoužijete? Lovíte v kabelce tablet a zjišťujete, že se vám na něj vysypal váš večerní pudr? Proč máte kosmetiku v kabelce rozházenou? Nebojte, každopádně nejste sama. Je zajímavé, že ženy, které ve své kabelce mají spoustu kosmetických pokladů, je mají po tašce jen tak poházené. Možná je to tím, že svou příruční tašku vždy pakují ve spěchu, a tak do ní vše jen nekontrolovaně nahází.

Ženy, které mají v kabelce spoustu kosmetiky jsou šarmantní a zábavné. Vyznačují se kreativitou a velkým srdcem.

 

Srovnaná kabelka

A nejen srovnaná! Nyní se ocitáme úplně na druhém pólu chaosu. Musí mít vaše kabelka řád? Máte v ní vyhrazené speciální místo pro každou věc? Kosmetiku uklízíte do speciální taštičky, mobil, klíče i peněženku pokládáte taky do kapes zvlášť? Kapesníčky vždy patří do boční kapsy kabelky a svačina nemůže být jinde než v pravém rohu? Výborně! Vám jistě i v životě klape všechno tak, jak jste si to naplánovala. Celkově žijete v psychické pohodě. Jen je třeba zapracovat na tom, abyste se nehroutila z maličkostí.

 

Víte proč si ženy úzkostně střeží své kabelky jako oko v hlavě? Možná to bude právě proto, že nechtějí jen tak každému ukazovat své vlastní ,,já‘‘.

 

Autor: Kamila Spoustová

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top