Dovolená na Slovensku. Dokonalý odpočinek za přiměřenou cenu!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ne náhodou tvoří čeští turisté většinu všech zahraničních návštěvníků Slovenska. Nabízí totiž takové dovolenkové možnosti, jaké nenajdete u žádného moře.

 

Ve prospěch Slovenska hovoří několik faktů – je to velmi blízko, takže cestování nezabere mnoho času a můžete si pobyt  vychutnat i v rámci prodlouženého víkendu. Je to sice za hranicemi, ale domluvíte se i bez znalosti cizích jazyků, kromě přiměřených cen za služby mluví také momentálně výhodný kurz české koruny vůči euru. Moře je bez debaty moře, ale možnosti, jaké nabízí okolí Tater, jsou jedinečné.

To by se dalo říci i o službách. Jsou různé kvality, od velmi nízké až po vysoký standard. Zejména nově vznikající komplexy odpočinku či zábavy si dávají na kvalitě velmi záležet. Teprve nedávno otevřeli na úpatí Karpat unikátní sportovně-relaxační komplex Malvázia, který se již stihl zapsat na mapu kvalitních míst pro rodinný odpočinek.

 

Nejen Tatry

Tatry Češi dobře znají, proto tentokrát představujeme jiný kout Slovenska, kde můžete i v létě strávit několik dní, ale i několik týdnů nezapomenutelné plnohodnotné dovolené. Záhoří je součástí západního Slovenska, leží blízko českých hranic a nabízí vše – lesy, jezera, louky, pastviny, túry, ráj hub, lesních plodů a úchvatné cyklostezky …

Zmíněný čtyřhvězdičkový hotel Malvázia toho nabízí, ale ještě víc! Je místem, kde se můžete mít dobře sami, ve dvou nebo s rodinou, kde můžete dělat sladké nicnedělání nebo si můžete užít plnohodnotný aktivní relax. Dobré jídlo je jistota stejně jako výběr kvalitních vín, které si můžete vychutnávat v celém 8-hektarovém areálu nebo ve vinném sklípku. Pouze málo komplexů má takový rozlehlý park skrývající tolik možností a zážitků právě jako hotel Malvázia. V náručí borových lesů, rašelinových jezer a zvlněných luk najdete v parku celou řadu sportovních a relaxačních aktivit. Je to velkorysý prostor na nerušený odpočinek uprostřed zeleně a květin, u rybníka nebo v ovocné a bylinkové zahradě.

Sportovat můžete také v interiéru, ale v první řadě doporučujeme užít si místní wellness, protože nabízí několik druhů saun a ještě větší počet masáží a kúr od klasiky až po exotiku, která reprezentuje například karibskou masáž.:-)

 

Pohoda, pohyb, poznávání

Hlavním mottem hotelu Malvázia je pohoda, pohyb a poznávání, čemuž je přizpůsobeno nejen zařízení a výbava exteriérů, ale i interiérů a k tomu výhodné pobytové balíčky, díky kterým můžete kus krásného Slovenska zažít za opravdu dobrou cenu. Pro aktuální nabídky a více informací klikněte na www.malvazia.sk

 

Víte, proč Malvázia?

Malvaz je odrůda silného aromatického vína, tento výraz se však v minulosti používal i pro označení velmi příjemného sladkého nápoje. Louky a pole v okolí hotelu v Karpatech jsou ve starých rakousko-uherských mapách označované jako „Malvaszka rét“ a „Malvazi szántók“. Na základě toho dostal hotel Malvázia své jméno. A pokud věříte, že jméno je osud – nomen est omen – pak vám pobyt v Malvázii bude chutnat jako malvaz!

 

www.malvazia.sk

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top