Hladké tělo bez chloupků, perfektní příprava na léto

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Již teď je čas připravit pokožku do plavek. Příjemná a na dotek hladká pokožka už nemusí být jen vaším snem. Trvalá epilace laserem LIGHT SHEER je možnost, jak dosáhnout hebké pokožky bez chloupků lehce, šetrně, dlouhodobě a s ohledem na vaše zdraví. Navštivte Miracle Esthetic Clinic and Spa a zbavte se nežádoucích chloupků již pro vždy.

Efekt bezbolestné epilace je díky speciální chladicí hlavici. Laser je tak velmi šetrný k pokožce a zároveň nekompromisní k chloupkům.

V Miracle Esthetic Clinic and Spa používají LIGHT SHEER diodový laser, který vytváří pulzní infračervený paprsek, určený pouze pro odstranění nežádoucího ochlupení. Tento paprsek je zachycen pigmentem (melaninem) přímo ve folikulu (vlasové cibulce), a tudíž se nedostane dále do pokožky. Zničí jen cibulku chloupku a zabrání tak jeho opětovnému růstu.

Laser Light Sheer působí na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu. Chloupky se však mohou nacházet v různých růstových fázích, a proto je důležité zákrok 4-6x opakovat, aby se odstranily veškeré chloupky. Tedy i ty, které se do fáze růstu dostaly později. Tato metoda je velice šetrná k pokožce, ale zároveň velmi účinná v boji s chloupky.

Pravdy o laseru

Zmizí mi ochlupení napořád?

Pomoci laseru se nežádoucí ochlupení odstraní napořád, a to již po pár návštěvách. Metoda je rychlá, šetrná a téměř bezbolestná. Ošetřit je takto možné kteroukoliv část kůže.

Hodí se laserové ošetření i pro muže?

O toto ošetření je velký zájem nejen mezi ženami, ale i muži si přijdou na své. Nejčastější je použití na zádech a hrudníku.

Kdy je ten správný čas začít s laserovým ošetřením?

Nejvhodnější čas je zima a jaro, zbavíte se tak nežádoucích chloupků do léta a vaše pokožka bude hedvábně hladká.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top