Hlasujte online o nejkrásnější plnoštíhlé Miss ČR 2021

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O vítězkách prvního ročníku soutěže s názvem Miss Plus Size modelky České republiky 2020 rozhodla široká veřejnost formou hlasování na webových stránkách soutěže. Vítězkou soutěže se stala Marcela Uhrová a získala titul Miss Plus Size modelky České republiky 2020.

Již nyní se můžete přihlásit do druhého ročníku. Soutěž tradičně pořádá společnost České modelky s.r.o. Partneři soutěže jsou Denny Denzl ruský módní fotograf a kameraman,  www.tipticket.czdistribuční partner pražské kulturní scény, masérka Šárka Němcová – www.kristalovamaserna.cz.

 

Soutěž Miss Plus Size modelky je určena pro plnoštíhlé ženy a dívky s konfekční velikostí 40 a výše ve věku 17-30 let z celé České republiky.

 

Staň se Miss Plus Size modelky ČR 2021!

Přihlas se do soutěže

Široká veřejnost hlasuje on-line přes internet o titul Miss Sympatie na https://www.plussizemodelky.cz/miss-prihlaska.php tak neváhejte a udělte hlas své favoritce.

Mediální partneři soutěže jsou:

  • Be Fashion! Magazín – internetový časopis o módě befashionmagazin.cz
  • Magazín Světem módy – internetový časopis o módě svetemmody.cz
  • Magazín Styl ŽIVOTA. Když každá chvíle je jedinečná. Společenský magazín pro vaši dobrou náladu styl-zivota.cz
  • Magazín Be In! – buďte IN beinmagazin.cz

Více informací a možnost přihlášení do druhého ročníku soutěže o titul Miss Plus Size modelky ČR 2021 na oficiálních webových stránkách soutěže www.plussizemodelky.cz/miss.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/5/3/53df0f54-c616-45ac-aea7-9c3f8fc09b9d/bemad.cz/web/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204