Hledáte důvod, proč chodit do fitka? Máme jich hned 5!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Víte, že byste měla, ale nemůžete se k tomu donutit. O čem je řeč? Přece o cvičení ve fitku. Máte snad strach? To je normální, a proto si s sebou vezměte i nejlepší kamarádku. Ne nadarmo se říká, že „ve dvou se to lépe táhne“. Ale ještě předtím si přečtěte 5 důvodů, proč byste neměla první návštěvu posilovny odkládat.

1. Posunete hranice svého strachu

Celý život je o překonávání překážek. Pokud se posilovny bojíte jen proto, že nerada navštěvujete nová místa, odhoďte předsudky stranou. V případě, že si vyberete místo s dobrou pověstí – třeba Kentoya fitness centrum Praha 10 – se vaše obavy rozplynou jako pára nad hrncem.

2. Vylepšíte si postavu

Sníte o perfektní postavě, ale pochybujete, že se k ní můžete dopracovat? Zadarmo ji nemají ani modelky a herečky. I ony pravidelně navštěvují fitness centra a dávají si do děla. V posilovně rychle shodíte nadbytečné kilogramy, zpevníte povolené svalstvo a dostanete se do životní formy.

bemad.cz_kentoyafitness_cz_01

 

3. Seznámíte se se zajímavými lidmi

Na nové tváře narazíte nejen v baru, ale také v posilovně. Budete-li chodit cvičit pravidelně, téměř jistě se s někým dáte do řeči. A protože se v tomto prostředí pohybují pohodoví lidé, získáte nové přátele a možná i novou známost.

4. Budete mít motivaci ke cvičení

Cvičit samozřejmě můžete i doma u televize, ale máte k tomu dostatečně pevnou vůli? Drtivá většina lidí se k domácímu cvičení nemá. V posilovně vás budou motivovat ostatní, a navíc budete mít k dispozici moderní stroje. Tedy pokud si vyberete místo, jako je zmíněná posilovna Praha 10 a nikoliv zapadlé fitko někde ve sklepě paneláku.

bemad.cz_kentoyafitness_cz_02

5. Odbouráte stres a najdete si nové hobby

Cvičení, posilování, fitness – říkejte tomu, jak chcete, ale hlavní je, že se prostřednictvím pohybových aktivit zbavíte nahromaděného stresu. A pokud vás to začne bavit, konečně budete mít koníček, který vás bude naplňovat.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top