Jak lépe propagovat svůj byznys pomocí tisku?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Účelné řešení, jak se dostat více do povědomí potencionálních klientů je nejen tisk letáků, ale také kvalitní tisk brožur nebo produktových katalogů. Tisk katalogů a brožur (na rozdíl od letáků) přináší větší prostor pro nabízené zboží nebo služby a skýtá několik podob: můžete vybírat mezi sešívanými brožurami bez obálek V1 (vnitřní listy i obálka jsou stejné) mezi sešívanými brožurami s obálkou V1 (vnitřní listy se liší od listů obálky) a mezi V2 lepenými brožurami – které se hodí pro vícestránkové brožury knižního typu s rozsahem až do 240 stran. V případě, že tisknete na poslední chvíli, vybírejte express tiskárny, kde vám zvládnou vytisknout rychle to, co si přejete. Ať už se bude jednat o jednotný tisk katalogu nebo hromadný tisk katalogů či brožur, vždy specifikujte co nejpřesněji zadání a požadavky pro výrobu – např. materiál, druh vazby, povrchové úpravy apod.

Chcete kvalitu? Zkuste digitální tiskárnu PROPERUS.

Digitální tiskárna se řídí podle vašich představ a požadavků a vytiskne vám cokoliv již od 1 Ks. Taková tiskárna zvládne nejen kvalitní tisk brožury, katalogy, letáky, vizitky apod., ale i nadstandardní tisky např. pohlednice, kalendáře, plakáty, pozvánky atd.

PROPERUS nabízí nejen tisk špičkových katalogů či brožur, ale také odborné poradenství a vstřícný přístup. Díky technologii tiskárny HP INDIGO 7600 dodává maximální kvalitu v expresních termínech.

Zkuste se obrátit na PROPERUS –  digitální tiskárna Olomouc.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top