Jakou podlahu zvolit? Dřevěnou nebo vinylovou?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vinyl – podlaha 21. století

Téměř každá domácnost dnes má nebo plánuje vinylovou podlahu. Proč? Důvod je jednoduchý – snadno se udržuje (šetří tak čas), nabízí množství dekorů, je ekologická, cenově dostupná a vhodná i pro alergiky.

Nechoďte po špičkách
Další velkou výhodou vinylové podlahy je fakt, že snižuje hladinu decibelů proudící do místnosti pod Vámi. Pokud tedy máte doma malou gymnastku, či tatínka co chodí po patách, vinylové podlahy se stanou vaším nejlepším přítelem. Budete v klidu vy i vaši sousedé, co víc si přát?

 

 

Když dva dělají totéž, není to vždy totéž
Pokládka vinylové podlahy je velmi rychlá a čistá. I když máte doma kutila, je lepší se i v tomto případě obrátit na podlaháře, kteří si umí poradit s nerovností podkladu a jinými neduhy. Dejte jim šanci, většina z nich se tím, co dělají, zabývá již desítky let.

 

 

Vybírejte stylově
Na vás je pak vybrat si, který design vinylu preferujete. Škála je opravdu široká a fantazii se meze nekladou. Vinylové podlahy disponují širokým výběrem motivů a barev.

 

Dřevěná podlaha – poctivá podlaha na celý život

A pokud byste chtěli spíš klasiku, zkuste tradiční dřevěné podlahy. Dřevo zajistí Vašemu bydlení dokonalou podlahu na desítky let! Vneste do svého bydlení kousek přírody a využijte báječných vlastností čistého dřeva. Ať už se bude jednat o dřevěné palubky (masiv) či dřevěné vlysy (parkety). Vyplatí se to!

Díky možnosti renovace bude vaše podlaha stále jako nová a vy tak docílíte naprosto fantastického vzhledu, který vám bude kdejaká návštěva závidět!

 

 

Pro pokládku ať už vinylové podlahy, nebo dřevěné podlahy vždy využijte zkušeností odborníků. Můžete se obrátit např. na Podlahářské práce Stanislav Špička – podlahy Olomouc.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top