Jedinečné vystoupení, které v Evropě nemá obdoby

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nahlédněte do doby, kdy jazz byl ještě v plenkách, doba byla nespoutaná a ulice New Yorku byly plné gangsterů a překrásných žen. Zažijte atmosféru, kterou znáte z filmu Velký Gatsby na vlastní kůži. Jedinečný big band s výstižným jménem Original Vintage Orchestra vás na jeden večer přesune do jiného světa. Pražský klub Lávka se vždy jednou za měsíc promění v okouzlující kabaret. Další představení pod taktovkou výjimečného režiséra Jiřího Vejdělka a talentovaného hudebníka Petra Kroutila se uskuteční již 26.3. 2017.

Vystoupení osloví fanoušky napříč generacemi, ti starší si zavzpomínají na úžasná léta, kdy v rytmu swingu strávili klidně celou noc a ti mladší se najdou v moderní hudbě od světových hvězd, jako je například Maroon 5, Michael Jackson, Pharell Wiliams nebo Amy Winehouse, kterou orchestr upravil do jazzové podoby. Jedinečný zážitek podtrhuje krásná dcera Ondřeje Havelky, Rosie Havelková, jež v orchestru zpívá swingová sóla, trio HOT SISTERS a půvabná tanečnice.

Další vystoupení v klubu Lávka se konají 30.4., 14.5. a 4.6

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top