LOOK BELLA 2017: Přijď na casting a ,,NECH SE OBJEVIT“

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

LOOK BELLA 2017: Přijď na casting, ,,NECH SE OBJEVIT“ a staň se úspěšnou modelkou či modelem,  stejně tak jako krásní a úspěšní patroni Lucie Kovandová a Antonín Beránek.

XIV. ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA právě startuje!

Pořádající agentura PRESTIGE MODELS startuje sérii castingů již tento týden a to 15. 9. v OC Nový Smíchov v Praze. Pořádající agenturu uskuteční dohromady 12 castingů po celé ČR.

Zbývá jen sebrat odvahu, zaregistrovat se, přijít na casting, zvítězit a skutečně tak začít vysněnou cestu do světa profesionálního modelingu.

Na soutěžící se na všech castinzích bude těšit nejen patronka soutěže Česká Miss World 2013 a finalistka Look Bella 2009 Lucie Kovandová a patron soutěže – Muž roku 2013, vítěz Look Bella 2010 Antonín Beránek, ale i vítězové minulého ročníku Helena Nejtková a Ladislav Danicz. Novinkou letošního ročníku jsou také Ambassadors soutěže jimiž jsou Michal Hamák jakožto Media Ambassador a Veronika Šloufová jako Heatlh Ambassador, kteří samozřejmě také úspěšně prošli soutěží Look Bella. Ambassadors soutěže budou mít na starosti vedení všech soutěžíc&iacu te;ch v daných oblastech.

Pro přihlášené nebudou chybět ani dárky od partnerů a doprovodný program.

 

Nádherné dívky, neodolatelní muži, luxusní značky, módní show, elán i temperament – představujeme Vám čtrnáctý ročník unikátní a prestižní soutěže LOOK BELLA 2017. Tato soutěž plná atraktivních dívek a mužů je stavěna podle západoevropského formátu soutěží krásy a otevírá tak dveře do světa modelingu nejen dívkám, ale také mladým mužům.

 

Naši vítězové a vítězky se pravidelně umísťují na předních příčkách soutěží krásy v ČR, ale především na světových soutěžích, kam jsou námi vysíláni reprezentovat naši agenturu, ale zejména Českou republiku. Vítězka LOOK BELLA 2015 Markéta Konopásková tak například nastartovala velmi úspěšnou kariéru v daleké Číně, kde vyhrála World Super Model 2017. Nyní se právě v daleké Číně zdárně léčí se zraněním nohy a my pevně doufáme, že již brzo ji opět uvidíme na fashion molech, kde je tak žád aná.

 

A jaké jsou podmínky soutěže? Do dalšího ročníku se mohou opět hlásit všichni krásní, zajímaví a talentovaní mladí lidé do 25 let. Dívky s výškou od 170cm a od 15ti let, muži s výškou od 180 cm  a od 17ti let. Na veřejných castinzích, které proběhnou v obchodních centrech po celé České republice, je zkrášlí profesionální kadeřníci i vizážisté, prověří je přehlídkové molo i zkušený fotograf. A hodnotit je bude odborná porota z řad známých osobností, modelek či modelů nebo partnerů soutěže.

 

Celá soutěž vrcholí finálovým Galavečerem v prosinci v luxusních prostorách. Záznam z letošního Finálového galavečera bude opět odvysílán celoplošnou TV. Vítězky a vítězové si i v letošním roce kromě titulu z prestižní soutěže krásy odnesou spoustu cen od partnerů, jako např. lyže nebo snowboard od společnosti ELAN, korunky od Roman Matouš jewelry, roční členství do fitn ess center, luxusní kosmetiku K2, kvalitní kuchyňské přístroje KITCHENAID nebo exkluzivní vlasovou péči a mnoho dalšího.

Vítězka titulu LOOK BELLA WORLD bude reprezentovat ag. PRESTIGE MODELS a Českou republiku na prestižních mezinárodních soutěžích krásy.

 

Termíny castingů:

15.9. Praha, OC Nový Smíchov

17.9. Ústí nad Labem, Forum Ústí nad Labem

20.9. Jihlava, City Park Jihlava

30.9. Hradec Králové, Futurum Hradec Králové

6.10. Ostrava, Forum Nová Karolina

7.10. Plzeň, OC Plzeň

14.10. Opava, OC Breda a Weinstein

20.10. Olomouc, Galerie Šantovka

27.10. Brno Olympia centrum

 

Další města: Liberec, Zlín, České Budějovice

Odborná porota na castinzích:

**Martin Špaček – ředitel pořádající ag. PRESTIGE MODELS, s. r. o. **

**Lucie Kovandová – patronka LOOK BELLA 2017, finalistka LOOK BELLA 2009**

**Antonín Beránek- patron LOOK BELLA 2017, vítěz LOOK BELLA 2010, Muž roku 2013**

**Markéta Konopásková – International modeling Ambassador, vítězka LOOK BELLA 2015, World Super Model 2017**

**Veronika Šloufová – Model & Photomodel & Bikini fitness – Health and Fitness Ambassador, vítězka LOOK BELLA WORLD 2014**

**Michal Hamak – Fanpage – Media Ambassador**

**Markéta Veselá – Beauty Youtuberka Miss Davies, finalista LOOK BELLA 2015**

**Ondřej Špaček – jednatel pořádající ag.  PRESTIGE MODELS, s. r. o. **

**Helena Nejtková – vítězka LOOK BELLA 2016**

**Ladis Gabriel Danics – vítěz LOOK BELLA 2016**

**Krisztián Szekeres – vítěz LOOK BELLA 2015**

**Tomáš Dumbrovský – Muž roku 2014**

**Sandra Marková – Fashion Designer**

**Michaela Buchtová – LOOK BELLA Silueta 2014**

**Patricie Skálová – LOOK BELLA Silueta 2012**

V loňském roce se konal 13. ročník soutěže LOOK BELLA 2016 a jeho patronkou byla známá zpěvačka Jitka Boho, ta v letošním roce bojuje v oblíbeném hudebním pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Jitka má za sebou 1. kolo soutěže odvysílané TV NOVA a to v roli Byonce, které se zhostila velmi úspěšně a vyhrála.

Jak soutěž probíhala, můžete zhlédnout na následujících videích či fotografiích:

 

1/ Galavečer 2016 – Laser Show Hall – Brno – trailer

 

2/ Galavečer 2015 – Laser Show Hall – Brno – trailer

 

3/ Semifinále v Hotelu Kurdějov  2016

 

 

Více info. na facebooku, instagramu či www.look-bella.cz,www.prestigemodels.cz.

 

Registrovat se můžete již nyní na www.lookbella.cz v záložce „registrace“.

 

Pořadatel a organizátor soutěže PRESTIGE MODELS, s.r.o. – produkční a modelingová agentura, která pro svoje klienty zajišťuje kompletní akce vytvořené na míru včetně veškerého technického zázemí, mediálního pokrytí a outdoorové reklamy. Mezi úspěšně zrealizované akce patří kromě soutěže LOOK BELLA např. turnaj koňského póla Czech Snow Polo Masters ve Špindlerově Mlýně, specializované kongresy pro lékaře a farmaceutické společnosti, sportovní a kulturní události s účastí tisícovek sportovců i diváků, módní přehlídky známých návrhářů, jako například Natali Ruden v rámci TOP 100 na Pražském hradě či v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, apod. Tyto reference jsou zárukou maximální profesionality a kvality, kterou Prestige Models svým klientům nabízí.

 

Neváhej, přihlas se a NECH SE OBJEVIT. Přijď za námi na některý z castingů.

Třeba se právě Ty staneš letošní vítězkou/vítězem LOOK BELLA 2017!

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Sledujte & sdílejte & pracujte 🙂

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top