Módní značka Pánské obleky BANDI chystá CASTING na novou tvář

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jedinečná příležitost pro zkušené i začínající modely

Profesionální model i muž, který chce využít tuto šanci pro nastartování nové kariéry, se může přihlásit na casting módní značky Pánské obleky BANDI. Casting proběhne v pondělí 24. dubna 2017 v 10 hodin v Praze v Grandior Hotel Prague. Přihlášku lze vyplnit nejpozději do 20. dubna 2017 na oficiálních stránkách www.bandi.cz.

Vybraný model získá exkluzivní smlouvu na roční spolupráci v hodnotě 100.000 Kč a cenné zkušenosti při spolupráci s prestižní českou módní značkou BANDI. Postaví se vedle známých a úspěšných modelů, se kterými BANDI spolupracuje. Součástí castingu je ústní pohovor a zkušební focení jednotlivých uchazečů. To ukáže, kdo se stane modelem, kterého značka BANDI hledá.

Módní značka Pánské obleky BANDI hledá novou charismatickou tvář mužného typu s přirozeným účesem ve věku 18-40 let.

Více informací o konání castingu a podmínkách účasti na něm se dozvíte na oficiálních stránkách značky BANDI – www.bandi.cz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Sledujte & sdílejte & pracujte 🙂

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top