Nadělte si pod stromeček orgasmus! Soutěž o vibrační pomůcku Partner Toy Plus

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

partnertoy-plus-non-boxed-image-shot-1-2

Prožijte ještě žhavější milostné radovánky se svým partnerem, díky vibrační pomůcce Partner Plus od výrobce, který na trhu prorazil s revolučním Satisfyer Pro 2.

Partner Plus je vibrátor, který spolehlivě umocní prožitek z milování u obou partnerů. Jeho vrchní část je speciálně ergonomicky tvarovaná tak, aby dokonale přilnula k ženskému klitorisu. Spodní část se zavádí vnitřně a kromě ženského G-bodu dráždí během styku po celé délce penisu i partnera. Díky univerzálnímu tvaru vám Partner Plus absolutně nebrání ve střídání vašich oblíbených poloh. Naopak – zcela určitě vás inspiruje k vyzkoušení poloh nových!

Partner Plus je vibrátor, který spolehlivě umocní prožitek z milování u obou partnerů. Jeho vrchní část je speciálně ergonomicky tvarovaná tak, aby dokonale přilnula k ženskému klitorisu. Spodní část se zavádí vnitřně a kromě ženského G-bodu dráždí během styku po celé délce penisu i partnera. Díky univerzálnímu tvaru vám Partner Plus absolutně nebrání ve střídání vašich oblíbených poloh. Naopak – zcela určitě vás inspiruje k vyzkoušení poloh nových!

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte vibrační pomůcku Partner Plus.

V čem se Partner Toy Plus liší od svého vibrujícího kolegy Partner Toy?

  1. a) je napájený ze sítě
  2. b) je dvoumotorový
  3. c) je podstatně větší

Soutěž byla ukončena, vítěz byl kontaktován emailem.

Nápovědu hledejte zde.

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď ve formátu “a”, “b”, nebo “c” zasílejte na e-mail redakce@bemad.cz – do předmětu prosím uveďte “Soutěž Intimity”.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat od 8. 12. 2016 do 20.12.2016. 22.12.2016 budou vylosováni tři výherci, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Pokud nevyhrajete, nebo nechcete nic nechávat náhodě Partner Toy Plus můžete zakoupit zde: http://www.intimity.cz/1234-partner-toy-plus/

Sponzorem soutěže je e-shop Intimity.cz

stazeny-soubor

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Sledujte & sdílejte & pracujte 🙂

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top