Novinka na trhu ušlechtilých rumových starců – RON PRESTIGIO 21

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Delikatesní 21letý rum z Dominikánské republiky je vrcholem ušlechtilosti a tradice. Pokud patříte mezi milovníky stařených rumů, neměl by RON PRESTIGIO 21 ve vaší sbírce chybět. Jeho jemné tóny vanilky a příjemně nasládlá svěží chuť s nádechem sladkého koření zanechává v ústech nezaměnitelný zážitek a předčí tak očekávání i těch nejnáročnějších labužníků. RON PRESTIGIO 21 s jantarově-třešňovými odlesky je stáčený do ručně šaržovaných lahví s unikátním designem.

Na trhu se objevuje v omezeném počtu 2 500 ks a dostupný je aktuálně na trhu pouze v síti MAKRO.

18645716_1092840674192709_234418941353525248_n

Staří rumu: 21 let

Označení: X.O. – extra old

Země původu: Dominikánská republika

Objem: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Počet lahví: 2 500 ks

h

 

21letý RON PRESTIGIO, jedinečný dominikánský rum, je vyjádřením čistoty a tradice pomalého zrání v dubových sudech.
Název Prestigio [prestychyo], v překladu prestižní nebo s dobrou pověstí, jasně definuje charakter rumu.

 

Označením X.O. se rum řadí mezi stařené špičkové rumy a hodí se zejména pro nevšední události, ale i chvíle s přáteli, kteří rozumí kvalitě a ocení prestiž. Jistě Vás osloví jantarový odstín rumu s třešňovými odlesky. Svými jemnými tóny vanilky a příjemně nasládlou svěží chutí s nádechem sladkého koření, dosahuje rum nevšedního buketu. Dozvuk v ústech zanechává po ochutnání nezaměnitelný zážitek. Své unikátní vlastnosti nabýval zráním po dobu 21 let v amerických dubových sudech po bourbonu, jenž jsou využívány pro svůj výjimečný aromatický potenciál. Právě proto jeho komplexní chuť a osobitá vůně předčí očekávání i těch nejnáročnějších milovníků rumu.

 

RON PRESTIGIO 21, stáčený do ručně šaržovaných lahví s unikátním designem, je důkazem toho, že kvantita rozhodně neznamená kvalitu. Na českém trhu se poprvé objevuje v roce 2017, a to v omezeném počtu. Dominikánská republika, kterou objevitel Kryštof Kolumbus nazval rájem na zemi, se dlouhodobě řadí k nejlepším místům s tradicí výroby rumů, ale i doutníků.
Karibská oblast je známá především coby producent té nejkvalitnější cukrové třtiny, neboť subtropické podnebí s vysokou vlhkostí velmi svědčí jejímu pěstování. A to je dokonalým předpokladem výroby a bezmála zárukou, že výsledkem bude ten nejjemnější rum. Říká se, že pokud si připíjíte dominikánským rumem, připíjíte si tou největší kvalitou.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top