SOUTĚŽ O VIBRÁTOR!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Soutěžte s námi o vibrátor. 

Vibrátor jako pomůcku asi netřeba představovat, zná ho téměř každý. Pokud se Vám zachtělo mít jeden nový doma soutěžte dnes s námi a můžete jeden z nich vyhrát.

Pravidla jsou jednoduchá.

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte VIBRÁTOR dle našeho výběru.

První vibrátor pocházel z roku 1896. Byl na parní pohon a nebyl ani trochu podobný dnešním vibrátorům ze silikonových materiálů. Vibrátor byl, jak je známo, vynalezen jako pomůcka k léčbě ženské hysterie. Čistě pro zajímavost klasický vibrátor byl do domácností dodán dříve, než třeba vysavač.

Oproti tomu dilda, neboli nevibrující náhražky penisu, mohou slavit i několik tisíc let od svého vzniku. Odjakživa totiž sloužila k rozkoši či rituálním účelům. Zmínky o prvních dildech pocházení už z pravěku. První dilda byla vyrobena ze dřeva, z kostí, nebo z kamene. Nic luxusního, ale účel plnily dokonale.

A jak zní naše soutěžní otázka? : Z čeho byly vyráběny první nevibrující pomůcky?

  • A) ze dřeva, z kostí či kamene
  • B) z lékařského silikonu, plastu či skla
  • C) z chirurgické oceli

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď ve formátu “a”, “b”, nebo “c” zasílejte na e-mail obchod@yoursex.cz – do předmětu prosím uveďte “Soutěž Vibrátor”.

E-maily s odpověďmi je možné zasílat od 16.8.2017 do 16.9.2017.

 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE
I. Obecná ustanovení
1. Soutěž probíhá na území České republiky.
2. Účastníkem soutěže se stává uživatel, který souhlasí s pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen „soutěžící“). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.
3. Organizátorem soutěže je provozovatel webové stránky www.yoursex.cz (dále jen „provozovatel“).
4. Soutěž je určená výhradně návštěvníky webu www.yoursex.cz, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.
5. Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.
6. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
7. Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
8. Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.
9. Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel výherce vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.
10. Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.
11. Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.
12. Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

II. Základní mechanismus soutěže
1. Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.
2. Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, které mají 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď z otázky, kterou následně odešle emailem na obchod@yoursex.cz. Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.
3. Provozovatel vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

III. Předání výher
1. Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.
2. Ceny jsou výhercům zasílány poštou.
3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Sledujte & sdílejte & pracujte 🙂

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top