Úspory nákupem z USA

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mnoho lidí v dnešní době využívá objednávek z USA. Je to stále populární trend, který přetrvává i v dobách stále větší dostupností věcí na našem trhu. Opravdu se vyplatí v USA nakupovat? Pojďme se podívat na malý příklad.

Porovnání cen

Nákup zboží v USA může člověku ušetřit velké množství peněz a ani cena poštovného tento fakt nezmění. Člověk může velmi lehce ušetřit velké množství peněz a to i po připočtení ceny poštovného. Výhodné ceny jsou vidět hlavně v oddělení elektroniky a módy. Apple iPad Pro Wi-Fi 256 GB můžeme v ČR koupit za cca 23 000 Kč, ale pokud zabrouzdáme po amerických stránkách a eshopech, najdeme tento nový typ za cca 18 000 Kč! Tato úspora už není zanedbatelná a člověku se rozhodně tato objednávka vyplatí.

Mimo uvedeného příkladu můžeme pozorovat stejné případy u fitness doplňků, dalších značek elektroniky, nebo také u většiny kosmetiky. Váš vysněný produkt můžete vyhledat např. na stránkách Forever21 a Amazon, nebo jiných známých e-shopech.

Jedinečné zboží

Situace s levnějšími cenami není jediná, které můžeme při nákupu v USA využít. Na americkém trhu můžeme také najít věci, které jsou jedinečné a pokud je chceme originální, v jiných zemích je zkrátka nenajdeme. V tomto případě neexistuje jiná možnost, než si zvolené předměty objednat v USA. Jako příklad může posloužit většina nejnovější elektroniky, která je prvních pár týdnů až měsíců nedostupná.

Zaslání zboží do ČR

Pokud jste se rozhodli nebo uvažujete o objednání věci z USA, můžete narazit na problém, že většina amerických eshopů nezasílá věci do zahraničí. V tomto případě je nutné, abyste měli vlastní americkou adresu, odkud poté můžete balík přeposlat do ČR. Pro toto doporučujeme službu Planet Express, která se přesně tímto zabývá. Po zaregistrování a aktivaci Vašeho účtu dostanete přidělenou americkou adresu, kam si Vaše balíčky můžete nechat poslat. Jakmile budou doručeny na Vaši virtuální adresu, tak můžete více menších balíčku spojit do jednoho velkého, čímž ušetříte na poštovném. Balík si poté již můžete nechat přeposlat do ČR pomocí jedné z asi šesti nabízených doručovacích metod. My osobně doporučujeme DHL, které je pro české zákazníky nejvýhodnější.

usa3

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top