Vítězkou 6. ročníku Souboje nevěst se stala marketingová specialistka Adéla Tarabíková

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V divadle Hybernia se konalo velké finálové klání Souboje nevěst, kde se mezi sebou utkalo deset nastávajících novomanželek. Celý večer se nesl v duchu Pohádka tisíce a jedné noci“, a právě jednadvacetileté mažoretce z Nového Strašecí se podařilo zasednout na trůn jako pravé princezně. Adéla se do velkého finále dostala díky divoké kartě hotelu Diplomat, kde získala nejvíce hlasů od návštěvníků. Budoucí nevěsta si následně své sympatie získala i od samotné poroty, která ji zvolila vítězkou šestého ročníku této originální soutěže.  

 

Celý večer moderovala Tereza Tobiášová, které se dařilo bravurně bavit publikum. Během slavnostního ceremoniálu si všichni přítomní mohli užít nejen pěveckého dua Jaroslava Adamce s patronkou Terezou Mátlovou, která byla oblečena do šatů od návrhářky Terezy Sabáčkové, ale například i scénku dobrovolné hasičky, která bojovala s plameny. Tanec, kterého na podiu nebylo málo, předvedla i Adéla Tarabíková, coby profesionální mažoretka a pomocí hůlky okouzlila všechny přítomné. Velká píle, skromnost a sympatie jí dopomohly až na samotný vrchol. Vítězka letošního ročníku si odnesla opravdu bohaté věno, zapůjčení krásných svatebních šatů, výzdobu, květiny, ale i luxusní pobyt na Zanzibaru. Díky návrhářce Anně Svobodové z Eny atelieru se i druhá patronka soutěže Eliška Bučková mohla cítit jako princezna.

 

„Kdyby to šlo, moc bych si přála, abychom zvítězily všechny. Děkuji holkám za nové přátelství. Jsem hrozně ráda za tuto soutěž, která mi dala nové zkušenosti a spoustu zážitků na které budu vzpomínat do konce života, a vždy mi vykouzlí úsměv ve tváři. Nikdy bych nevěřila, že se budu pohybovat v zákulisních prostorech divadla, zkusím si otáčivé podium, obléknu na sebe tolik krásných šatiček a výhra? To je jen třešnička na opravdu luxusním dortu. Nedokážu popsat, jak se cítím. Moc vám všem děkuji! Díky vám jsem se stala nevěstou roku,“ uvedla se slzami na krajíčku vítězka Adéla.

Akce má každoročně dobročinný podtext. Letos vybrané peníze z SMS hlasování opět poputují na charitativní projekt Dobrý skutek, který pomáhá dětem s různým hendikepem. Děkujeme těm, kdo hlasoval a vzápětí pomáhal dobré věci.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top