Výstava květin Čimelice 2017

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V jihočeských Čimelicích se 24. až 27. srpna sejdou milovníci zahradnického a zahrádkářského oboru na tradiční výstavě květin, jejíž tradice začala v 60. letech 20.století a kterou pravidelně navštíví během 4 dnů na 25 tisíc návštěvníků! Akce je oceňována u odborné i laické veřejnosti.

Hodnoceno je zejména kvalitní a umělecké zpracování květinové části výstavy a také široký výběr zahradnických produktů od pěstitelů z celé České republiky. Svojí kvalitou patří tato výstava mezi nejlepší akce svého druhu v České republice.

V areálu zahradnictví Zámecké zahrady Čimelice bude připraveno na 50 aranžovaných expozic, najdete zde téměř stovku vystavovatelů a prověřených prodejců květin či zahradnického a doplňkového materiálu.

Můžete se těšit na spojení výtvarného umění paní Olgy Volfové a květinových vazeb. O tom že, řemeslo „kvete“ v každé době, Vás přesvědčí šikovné ruce aranžérů a floristů v expozici „Rozkvetlá řemesla“, kterou doplní sortiment balkonových květin.

Více na www.zahradacimelice.cz.

 

Zdroj: PROTEXT – PR servis ČT

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top