Zámky lásky s vlastní fotkou

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přejete si, aby vaše láska vydržela napořád? Zamkněte ji na zámek a zahoďte klíč!

Před pár lety to bylo gesto jen pro největší romantiky. Dnes je z toho nekontrolovatelná lavina. A protože čeho je moc, toho je příliš, nedoporučujeme vám věšet zámky na kulturní a architektonické památky ani na zábradlí různých mostů. Památkám to ubližuje a tuny zámků mohou ohrozit jejich statiku. Najděte si svoje soukromé místo, kam zámek lásky umístíte.

 

Láska v zámku

Chtěli byste si lásku zamknout originálním visacím zámkem s vaší vlastní fotografií, milostnými kliparty, svými jmény nebo nějakým milostným nápisem? Tohle originální vyznání lásky si můžete vytvořit a objednat u HappyFota.

 

Aplikace pro všechny – pro písíčkáře i jablíčkáře

Tvořit a objednávat fotky, fotoknihy, kalendáře či fotodárky u HappyFota je nyní ještě snazší než dříve. Objednávat oblíbené produkty lze online přímo z webového prohlížeče nebo z programu, který můžete mít ve svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS. A všude vypadá a ovládá se úplně stejně. A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. To žádná jiná firma v Česku ani na Slovensku zatím nenabízí. Každý váš projekt se totiž nyní ukládá do cloudu. Můžete ho začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až se vám bude chtít.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top