Zvětšení prsou na plastické chirurgii

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O augmentaci neboli zvětšení prsou uvažuje mnoho žen. Stále se ovšem kolem tohoto tématu točí mnoho otázek. Udělejte si v tomto ohledu jasno.

Zvětšení prsou už nemusí být jen snem. Augmentace, zvětšení prsou je u mnoho žen tématem číslo jedna. Některé ženy trápí povislá ňadra, jiné mají problém s tím, že jsou prsa příliš malá nebo asymetrická. To vše má svoje řešení. Stačí navštívit pobočku estetické chirurgie a vše během konzultací probrat se specialisty. Plastika prsou je vhodným řešením k tomu, jak ženám navrátit jejich ztracené sebevědomí. Zvětšení prsou nebo augmentace může mít několik podob. Jednou z možností jsou silikonové implantáty, další pak použití vlastního tuku z problémových partií (autoaugmentace) nebo kombinace obou těchto variant.

Výsledek zákroku

Na klinice plastické chirurgie Brno si můžete vybrat z několika variant plastické operace prsou. Ať už si zvolíte možnost zvětšení prsou vlastním tukem nebo zvětšení prsou s modelací či s použitím implantátů, určitě vás bude zajímat, co by mělo být výsledkem terapie a na co se lze po zákroku těšit?

Nejčastější otázky a odpovědi ohledně augmentace a všeho kolem

Pokud vás zajímají otázky, na které hledáte odpověď, pak neváhejte kontaktovat specialisty z rodinné kliniky plastické a estetické chirurgie, jejímž zakladatelem je MUDr. Tomáš Ventruba.

Zajímá vás, jak je to s augmentací a kojením či těhotenstvím? Je něco z toho kontraindikací k zákroku. K případným komplikacím po augmentaci a následném těhotenství a kojení by docházet nemělo. Je ovšem nutné počítat s tím, že prsa budou měnit velikost, zvětšovat se a následně zase zmenšovat. V některých případech je pak nutná remodelace.

Jak je to s bolestí po operaci? Bezprostředně po zákroku a nějakou dobu po něm musíte počítat s bolestí prsou a hrudníku, která může být v prvních hodinách až dnech intenzivní. V některých případech je nutné užití analgetik.

A na kolik vás taková augmentace vyjde? Zvětšení prsů pomocí implantátů se pohybuje kolem 100 tisíc Kč. Zvětšení prsou vlastním tukem se pak pohybuje kolem 80 tisíc Kč.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Sledujte & sdílejte & pracujte 🙂

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top