Fotografie, které budou vystihovat to, kým jste.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přemýšlíte o originálním dárku pro své blízké nebo toužíte po fotografii, která by uchovala vaši dnešní krásu? Hledáte nové zaměstnání a chcete se prezentovat profesionální formou? Nejste spokojeni se svou fotografií na sociálních sítích? Navštivte profesionální fotoateliér a nechte si vyhotovit fotografie, které budou přesně vystihovat to, kým jste.

Profesionální fotografie se může stát nejen milým dárkem pro někoho, na kom vám záleží, ale třeba také dobrým startem do nového života. Zcela jistě však bude krásnou vzpomínkou.

Ve fotoateliéru JanWphotography v centru Prahy najdete vždy nejen poklidnou atmosféru, ale hlavně profesionální služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Postava, věk, ani předchozí zkušenosti s focením nehrají žádnou roli. Během celého focení Vás budeme vést.  Ateliér disponuje velkým množstvím různých doplňků, kterými můžete doladit svou image.

Na přání vytvoříme fotografie v těchto stylech – portrét, fine art, umělecký akt, beauty, pin up, boudoir, glamour, fashion, svatební fotografie, párové fotografie, rodinné fotografie, těhotenské portréty, matka a dítě, předsvatební portréty, business a korporátní portréty.

Jan Wasserbauer je profesionální fotograf, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale také kontinenty. Jeho život a práce v mnoha kulturách (Evropa, Asie, Severní Amerika) mu pomáhá vnášet do fotografie unikátně lidské pojetí a odhalit osobnost skrývající se v každém z nás.

Až už tedy chcete portrét svůj, své rodiny nebo třeba svého domácího mazlíčka, ve fotoateliéru JanWphotography najdete vždy to, co právě potřebujete.

Více informací najdete na stránkách www.janwphoto.cz.

Zdroj: Optimmedia

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top