Časopis Woman&Style – exkluzivní, moderní průvodce světem ženy

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zajímáte se o kosmetické a módní trendy, trendy v bydlení, o oblast zdraví, cestování a kultury, novinky na trhu? Rádi pečujete o kvalitu svého života? Často kupujete dárky svým blízkým, ale dochází vám inspirace? Máte rádi soutěže? Potom je tu právě pro vás internetový časopis Woman&Style (www.womanandstyle.cz).

Internetový časopis Woman&Style je exkluzivním, moderním průvodcem ženy. Najdete v něm nespočet rubrik, mezi kterými nechybí Beauty/Fashion, Tipy na dárky, Soutěže, Zdraví, Luxury, nebo například Nákupní příloha, která vás provede trhem České republiky, a ve které můžete najít mnohé inspirace na dárky pro své blízké.

Vplujte s námi do světa kosmetických procedur, péče o zdraví a duševní pohodu, inspirujte se tipy na zajímavé knihy, filmy nebo divadelní představení, podívejte se s námi na zajímavá místa ve světě, své chuťové buňky obohaťte o neobvyklé gurmánské zážitky… Čtěte časopis Woman&Style a budete v obraze.

Více na www.womanandstyle.cz nebo facebookovém profilu Woman&style.

Zdroj: Optimmedia

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top