Čajovna jako místo relaxace a odpočinku

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Ve středověku patřil čaj k nejcennějším komoditám, což se samozřejmě v průběhu věků změnilo, nicméně i dnes se najde řada milovníků tohoto teplého nápoje. Čajovna Praha všem zájemcům nabízí exkurzi po zeměkouli, protože má na menu čerstvé čaje z celého světa. Nemusíte přitom vytáhnout paty ze středu města, protože čajovna se nachází v centru kousek od metra Náměstí Míru a tramvajové zastávky Jana Masaryka. Kromě vynikajících čajových specialit návštěvníky láká široký výběr prémiových tabáků. V nabídce nechybí ani české pivní speciály nebo třeba lokální víno.

Domácí mazlíčci vítáni

Příjemné ambientní prostředí a sezení v pohodlných křeslech skvěle doplňuje odpočinková hudba. Ani čajovna Praha se dnes neobejde bez připojení k internetu, takže je dostupná kvalitní wifi zdarma. Velmi pozitivní vztah ke zvířatům by mohla vyjadřovat pomyslná cedule, na níž by stálo – domácí mazlíčci vítáni. Nemusíte tedy nechávat své zvířecí přátele zavřené doma a klidně se s nimi vypravte do čajovny. Nad čajem či jiným nápojem navíc můžete strávit hodiny, jelikož je zde otevírací doba dlouho do noci. Pokud se vám atmosféra čajovny líbí, určitě můžete uvažovat i o dalším využití, protože po domluvě je možnost přednášek, firemních akcí. Čas si můžete zkrátit u knihy či společenské hry, jelikož jsou na místě knihy a deskové hry k zapůjčení zdarma.

 

Zdroj: cajovnabanyan.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top