Co nesmí v létě chybět ve vaší kabelce?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nastal čas parných letních dní, které si vyžadují speciální výbavu. Jaké předměty by měly být součástí každé letní kabelky? Jaké příslušenství vám ve slunečném počasí bude k užitku?

 

Pleťová mlha nebo osvěžující sprej

 

Za tuto pomůcku vám vaše pleť velmi poděkuje. V parnu ji navrátíte hydrataci a ještě se příjemně osvěžíte. Nemusíte se bát zničení make-upu, mnohé pleťové spreje naopak líčení fixují. Vyberte si takový přípravek, který je posílen o ochranný UV faktor.

 

Deodorant, antiperspirant a vůně

 

V letních dnech se nadměrnému pocení bohužel neubráníte, jde o přirozenou reakci vašeho organismu na přílišné horko. I když každé ráno antiperspirant používáte, v létě je občas potřeba ho využít i během dne. Pořiďte si do své kabelky mini deodorant, který vás zachrání od nepříjemného zápachu. Ku prospěchu vám bude taky malý flakon s oblíbeným parfémem.

 

Vlhčené ubrousky

 

Ubrousky můžete užívat nejen jako osvěžení, ale taky v případě nadměrného pocení. Pokud deodorant nanesete na zpocené podpaží, neshledáte žádné valné účinky. Nejprve užijte ubrousek a pak aplikujte deo přípravek. Vlhčené ubrousky se vám budou hodit samozřejmě taky v případě, že si budete potřebovat očistit ruce od sladké zmrzliny.

 

Zrcátko

 

Zrcátko vám v létě obzvlášť přijde vhod. Pokud s vámi k vodě cestuje plážová taška, neměla byste do ní zapomenout zrcátko přidat. Až po koupání bude potřeba prozkoumat stav vašeho make-upu a upravit nedostatky, bude se vám velice hodit.

 

Voděodolná řasenka a fixační pudr

 

Zejména pokud máte namířeno k vodě, měla byste se namalovat místo běžné řasenky tou voděodolnou. Nezapomeňte do své kabelky přibalit taky fixační pudr, který v každém počasí dokáže na obličeji udržet nalíčení. Jistě vás potěší že tento prostředek zmatňuje pleť. To v létě obzvlášť přijde vhod.

 

Balzám na rty

 

Spolu se rtěnkou do své kabelky uschovejte taky vyživující balzám na rty. Pořiďte si nějaký s UV filtrem. I vaše rty se mohou na slunci pěkně spálit. Aplikujte balzám během celého dne, abyste zamezila jejich vysušování.

 

Láhev s vodou

 

Vaše letní kabelka by neměla postrádat taky láhev na vodu. Nemusíte s sebou tahat půllitrovou flašku, postačí vám drobná lahvička s menším objemem, do které si vodu můžete kdykoliv dopustit. Nepodceňujte pitný režim, pravidelný přísun tekutin zvyšuje hydrataci pokožky a dodá vám energii.

 

Přípravek na opalování

 

Opalovací krém, olej, gel či sprej, to už je na vás, rozhodně však do kabelky přípravek na opalování nezapomeňte přibalit. Zejména pokud pravidelně se svými kolegy posedáváte na zahrádce v době oběda, měla byste myslet na dostatečnou péči, přece si nechcete kůži spálit. Pamatujte na to, že i když jste typ, který se dobře opaluje, měla byste své pokožce dodávat alespoň nízký ochranný filtr. Nezapomeňte, že i při krátké procházce městem vaše kůže dochází se sluncem do styku.

 

Vybavte se na léto prostornou plážovou taškou. Letos jsou v kurzu opět kabelky námořnického stylu. Co takhle Modrá plážová taška – Delmi Anchor?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top