Jak zvládat karanténu s dětmi? Tipy a hry.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Včera jsme měli pracovní Skype hovor. Během hodinového rozhovoru se před obrazovkou vystřídaly snad všechny děti celého našeho pracovního týmu. Někteří rodiče vypadali, že to ještě berou s nadhledem, jiní už vypadali značně vyčerpaně.

Každopádně, přátelé. Jsou to naše děti, tak to s nimi (a oni s námi) hold budeme muset vydržet. A kdyby se vám hodilo pár osvědčených rad zasloužilých rodičů, tak tady jsou.

A protože chápeme, že to potřebujete stihnout dříve, než vás dítě klepne lego kostkou do nohy, nebo polije notebook, pojďme na to hezky stručně a v odrážkách:

ORGANIZUJTE TO

  • Zachovejte dětem řád, i když jsou doma. Stanovte jim čas na práci (resp. školu a domácí práce) a čas na odpočinek. Správná nástěnka je základ (a co teprve získat funkci nástěnkáře 🙂 )

STYLOVĚ PRO RODIČE

  • Když už musíte být doma, můžete váš prostor vylepšit. Co třeba tabule, která ale vůbec nevypadá jako tabule, ale jako designový luxusní prvek? Znáte skleněné tabule?

NAUČTE DĚTI PROGAMOVAT:

PŘES CELOU ZEĎ

  • Anebo to vezměte zgruntu. Když už učit, tak pořádně. A rovnou přes celou zeď. Třeba s Wrap-Up.

P.S. a zbylo vám ještě trochu času? Skvělé, tak se podívejte na super tip na hru, se kterou procvičí v bytě tělo i mozek a ještě ho to bude bavit.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top