Nestyďte se nových technologií v posteli!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rozšířená domínka, že používání sexuální pomůcky znamená, že partner není “dost dobrý” milenec a nedokáže dostatečně uspokojit touhu toho druhého, je jedna z nejčastějších mylných představ, kterou lidé o těchto pomůckách mají.

V 21. století naštěstí není téma sexu žádným tabu. Popularita “hraček” za poslední desetiletí rapidně stoupla. Stále více jednotlivců a párů sáhne po “technologii” erotického uspokojení. A je z čeho vybírat!

Ne jednomu páru například vibrátory zachránili celý vztah. A nejde vždy jenom o drahé a luxusní hračky. Občas postačí i jednoduchá a poměrně “levná” varianta. I u single osob uspokojují jejich touhu, což je zdravé pro tělo i duši. Začlenění hraček můžete posílit vztah nebo svůj sexuální život. Stačí být jenom otevřený a respektovat svoje nebo partnerovy touhy.

Pokud zrovna nezvyknete “střídat” milence, můžete si vybrat některý online ověřený a diskrétních sexshop prodávajících erotické pomůcky pro muže, ženy nebo páry. Mnoho lékařských výzkumů ukazuje, že když se lidé snaží zrelaxovat pomocí sexuální aktivity, je pak jejich zdraví mnohem lepší a zpomaluje se dokonce i stárnutí tělesných buněk a tkání!

Začlenění hraček si můžete posílit vztah a sexuální uspokojení. Vše navyše vyřešíte pohodlně, online a diskrétně. Tak co, zkusíte i Vy něco “nového”? 🙂

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top