Svíčka, která pomáhá pejskům

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mezi oblíbené doplňky našich interiérů bezesporu patří svíčky. Můžete vybírat z široké škály různých barev, tvarů i vůní. Ale už jste slyšeli o svíčce, která pomáhá pejskům?
Bee Happy Candles přišlo s nápadem vytvořit svíčky s psím motivem, jejichž koupí podpoříte pejsky, kteří neměli tolik štěstí a ještě nenašli své milující domovy. Na výběr máte ze dvou možností.

V loňském roce Bee Happy Candles představili SVÍČKU PRO PEJSKAŘE – TOO MANY DOGS TO LOVE

Koupí této svíčky podpoříte pejsky v Útulku Mělník. Vy si objednáte svíčku a eshop daruje 100 Kč,- z každého prodaného kusu na pomoc útulku.

Too many dogs to love.
Too many dogs to adopt. 

V překladu: „Je tolik pejsků, které můžeme milovat. Je tolik pejsků, které můžeme adoptovat. “ 

Svíčka je složena z geneticky neupravovaného sojového vosku a lehce dobarvena včelím voskem. Sojový vosk byl vyvinut speciálně pro výrobu svíček. Jedná se o přírodní surovinu, která se získává ze sójových bobů.

Letošní novinkou je SVÍČKA PRO PEJSKAŘE 2

A co by to bylo za svíčku pro pejskaře, kdyby nepomáhala pejskům? Z každé prodané svíčky poputuje 10% na podporu spolku Hlas zvířat, který prosazuje a hájí práva našich zvířecích přátel. 

Svíčky Be Happy Candles jsou čistě přírodní, vyrobené z vosku od českých včelařů. Dělané ručně, s láskou a tak, aby skvěle zapadly do vašeho interiéru.  

Včelí vosk patří mezi vůbec nejkvalitnější vosky. Takové svíčky jsou zdravotně nezávadné, při hoření nevznikají žádné škodlivé látky. Při spalování se vytváří záporné ionty, které mají vliv na imunitní systém a zlepšují dýchání. Díky tomu je včelí vosk ideální pro alergiky nebo osoby, které jsou na vůně citlivější.

A co dalšího, zajímavého, na eshopu ještě najdete?

Relaxační set, aromatické vosky, máčené svíčky nebo třeba rolované svíčky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top