Známe finalistky soutěže Maminka ČR

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V neděli 8.10.2017 proběhlo v Jihlavě ve společenském sále Hotelu Gustava Mahlera neveřejné semifinále soutěže Maminka ČR 2017.

Celkem 14 maminek se svými dětmi bojovalo o postup do finále. Odborná porota, složená z mediálních, obchodních partnerů a VIP osobností vybrala 10 maminek, které postupují do finálového kola. Pořádající agentura Victoria Agency  si, v souladu s pravidly soutěže, vyhradila právo, dle výsledkových listin, rozšířit stav finalistek a do soutěže zařadila 11. soutěžící  finalistku.

Ze 14 semifinalistek vybírala porota na základě prvního dojmu, rozhovoru se soutěžícími, volné disciplíny a nechyběla ani módní přehlídka.

Novinkou semifinále bylo i zvolení Maminka sypmatie 2017. Tento titul si v semifinálovém kole odnesla maminka Jana Báňová s dcerou Adélkou ze Štěměch na Třebíčsku, které porotu okouzlily mimo jiné i volnou disciplínou, v níž předváděly Pole dance.

Finálový gala večer Maminka ČR 2017 se uskuteční v neděli 19. listopadu v jihlavském DKO. Akce začne v 18 hodin, za doprovodu moderátorské dvojice Nikol Prokešová a Zdeněk Podhůrský.

Vstupenky na finále můžete zakoupit zde.

Do finále soutěže Maminka ČR postoupily:

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Sledujte & sdílejte & pracujte 🙂

Autor: Bc. Michaela Alexandra Drtinová

Jako šéfredaktorka mám na starosti e-magazíny Svetem Mody.cz, BeMAD.cz, beINmagazin.cz, beFASHIONmagazin.cz a MagazinStarozitnosti.cz . Avšak mojí hlavní náplní práce je produkční činnost ve společnosti České modelky s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Top